O společnosti

Bavlissimo! je obchodem, díky kterému si levně pořídíte kompletní vybavení domácnosti, a ještě se inspirujete k volbě jedinečného stylu. 


 

Soupravy do ložnice, dětského pokoje, dekorativní i praktické výbavy obývacích pokojů, koupelny a kuchyně vnesou do vašeho domova ducha pohody a pohodlí. Jakostní materiály - bavlna a froté - vynikají měkkostí, savostí, stálostí barev a střihů. Zakoupené jednotlivé kusy a celé komplety si i po několikaletém používání a praní uchovávají barevnou stálost.

Jedno a vícebarevné ložní soupravy vytvoří z každé ložnice útulný prostor. Ložní povlečení je složeno ze dvou, pěti, nebo osmi dílů. Na výběr jsou soupravy z bavlny, mikroplyše a krepu. Letní pohodu i chladné zimní noci doladíte výběrem ložního povlečení z materie vhodné právě pro dané roční období. Nechce se vám žehlit? Vsaďte na krepové povlečení. Dětským pokojům zas sluší povlečení s 3D efektem. Nebojte se experimentů! Obývací pokoje se bez dekorativních a barevných polštářků a dek z mikroplyše prostě neobejdou.

Ani v koupelně si nevystačíte bez sady osušek v jednotném barevném provedení. Rozdíly ve zbarvení umožňují členům domácnosti snadnou volbu osobní osušky a ručníku. Rodiče malých capartů ocení užitečné, měkoučké osušky s kapucí, jež vnesou do večerního koupání dětí pohodu a pocit roztomilého rodinného tepla. Důležitým doplňkem, který nemůže chybět v žádné koupelně, je předložka před vanu. Hřejivý dotek savého materiálu umožní pohodové koupání i za vlahých zimních večerů. Nemluvě o bezpečnosti – koupelnové předložky jsou prokazatelným bezpečnostním prvkem bránícím uklouznutí. Nezbytnou součástí domácí i profesionální kuchyně jsou savé utěrky z bavlny.

Sortiment Bavlissimo! nekončí u domácích textilií. Módní trička, bundy, sezonní kolekce pro děti a dospělé za skvělé ceny si můžete vybrat v našem e-shopu bavlissimo.cz.