Dámské sportovní tričko bez rukávů | Šedé

Dámské sportovní tričko bez rukávů | Šedé

145 Kč -50%
Cena bez DPH: 120 Kč
Kód výrobku: WSP-3604
Dostupnost: VYPRODÁNO
Tabulka velikostí

Rychlý Popis

Dámské tričko bez rukávu, s dlouhým nebo krátkým rukávem nemůže chybět v žádném šatníku. Díky cenové dostupnosti se vyplatí nákup celé sady triček, ať je můžete krásně kombinovat s kalhotami nebo sukněmi. Nezapomeňte na sportovní dámské...

Dostupné možnosti

Popis Produktu

Dámské tričko bez rukávu, s dlouhým nebo krátkým rukávem nemůže chybět v žádném šatníku. Díky cenové dostupnosti se vyplatí nákup celé sady triček, ať je můžete krásně kombinovat s kalhotami nebo sukněmi.

Nezapomeňte na sportovní dámské tričko. Hodí se na tělocvik, na další zájmové kroužky - tancování, běhání, jízdu na skatu či kolečkových bruslích. Hezké barevné kombinace umožňují i sportovní tričko volit podle ostatních částí sportovní soupravy. Velkou výhodou jsou prodyšné a savé materiály, z nichž je sportovní dámské tričko vyrobeno. V zimě hřeje, v létě saje pot.

Dámské tričko bez rukávů vhodně doplní další trendy kousky šatníku, lze jej v létě nosit bez dalších doplňků, v chladnějším období výtečně poslouží jako podklad pro další vrstvy triček, mikin nebo halenek.

Barevné či potištěné dámské tričko frčí v každém módním období. Tričko bez rukávu je stálicí v tolik proměnlivých módních trendech.

Materiál: 90% polyester, 10% spandex