Dámské asymetrické sportovní tričko | Černé

Dámské asymetrické sportovní tričko | Černé

188 Kč -50%
Cena bez DPH: 155 Kč
Kód výrobku: WCX-3068
Dostupnost: VYPRODÁNO
Tabulka velikostí

Rychlý Popis

Dámské tričko bez rukávu, s dlouhým nebo krátkým rukávem nemůže chybět v žádném šatníku. Díky cenové dostupnosti se vyplatí nákup celé sady triček, ať je můžete krásně kombinovat s kalhotami nebo sukněmi. Nezapomeňte na sportovní dámské...

Dostupné možnosti

Popis Produktu

Dámské tričko bez rukávu, s dlouhým nebo krátkým rukávem nemůže chybět v žádném šatníku. Díky cenové dostupnosti se vyplatí nákup celé sady triček, ať je můžete krásně kombinovat s kalhotami nebo sukněmi.

Nezapomeňte na sportovní dámské tričko. Hodí se na tělocvik, na další zájmové kroužky - tancování, běhání, jízdu na skatu či kolečkových bruslích. Hezké barevné kombinace umožňují i sportovní tričko volit podle ostatních částí sportovní soupravy. Velkou výhodou jsou prodyšné a savé materiály, z nichž je sportovní dámské tričko vyrobeno. V zimě hřeje, v létě saje pot.

Dámské tričko - dlouhý rukáv je skvělou volbou pro zimní počasí, ale zahřeje i na jaře nebo na podzim.

Jednobarevné dámské tričko - dlouhý rukáv nebo s potiskem dovede v módním šatníku úplné zázraky. Mladé dámy, nebojte se kombinovat tričko s dlouhým rukávem s legínami, džíny i sukněmi z naší kolekce.


Materiál: 95% cotton, 5% poyester 
Dámské asymetrické tričko. Tisk na přední straně. Sportovní styl.