Dámský top s dlouhým rukávem - Bavlna | Různé barvy

Dámský top s dlouhým rukávem - Bavlna | Různé barvy

175 Kč -50%
Cena bez DPH: 145 Kč
Kód výrobku: WCX-7003
Dostupnost: Na skladě
Tabulka velikostí

Rychlý Popis

Ani korpulentnější dámy se nemusejí za své přednosti stydět. Nadměrné velikosti oblečení dávají vyniknout půvabům a umně skryjí nedostatky. Oblečte se do trendy kousků, které odpovídají současné módě. I nadměrné velikosti se ...

Dostupné možnosti

Popis Produktu

Ani korpulentnější dámy se nemusejí za své přednosti stydět. Nadměrné velikosti oblečení dávají vyniknout půvabům a umně skryjí nedostatky.

Oblečte se do trendy kousků, které odpovídají současné módě. I nadměrné velikosti se vyrábějí s citem pro detail a důrazem na jakost materiálů.

Dámské tričko bez rukávu, s dlouhým nebo krátkým rukávem nemůže chybět v žádném šatníku. Díky cenové dostupnosti se vyplatí nákup celé sady triček, ať je můžete krásně kombinovat s kalhotami nebo sukněmi.

Nezapomeňte na sportovní dámské tričko. Hodí se na tělocvik, na další zájmové kroužky - tancování, běhání, jízdu na skatu či kolečkových bruslích. Hezké barevné kombinace umožňují i sportovní tričko volit podle ostatních částí sportovní soupravy. Velkou výhodou jsou prodyšné a savé materiály, z nichž je sportovní dámské tričko vyrobeno. V zimě hřeje, v létě saje pot.

Dámský top s dlouhým rukávem v zářivých barvách se vám bude perfektně hodit k džínům. 

Rozměr: XL-4XL (42/44/46/48);  

Materiál: 80% bavlna, 20% polyester.